ویزای تحصیلی انگلستان و مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان و شرایط آن در این نوشتار علمی مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. آیا می توان به واسطه ویزای تحصیلی انگلستان اقامت و تابعیت انگلیس را اخذ نمود؟ شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در انگلیس چگونه است؟ آیا دانشجو حین تحصیل اجازه کار دارد؟ انگلیس یکی از کشورهای قدرتمند در اروپاست که برای بسیاری از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور جذابیت های زیادی دارد.

در این مقاله که توسط کارشناسان شرکت مهاجرتی راسا توریست تهیه و تنظیم شده است تلاش نموده ایم که با اطلاعات بروز در خصوص تحصیل در انگلستان به شما عزیزان راهنمایی درستی ارائه دهیم. چنان چه تمایل دارید شرایط شما به صورت تخصصی و حرفه ایی توسط کارشناسان شرکت مهاجرتی راسا توریست بررسی شود می توانید از طریق تماس با دفاتر مؤسسه مشاوره رایگان دریافت کنید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط عمومی آن
 • ویزای تحصیلی انگلستان در مدارس
 • ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع کارشناسی
 • ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد
 • ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع دکتری
 • ویزای تحصیلی انگلستان و بورسیه تحصیلی
 • ویزای تحصیلی انگلستان و هزینه های زندگی
 • ویزای تحصیلی انگلستان و کار دانشجویی
 • ویزای تحصیلی انگلستان و بررسی ویزای همراه
 • ویزای تحصیلی انگلستان و معرفی دانشگاه های برتر انگلستان
 • ویزای تحصیل در انگلستان و مدارک مورد نیاز
 • ویزای تحصیلی انگلستان و موقعیت کار پس از تحصیل
 • ویزای تحصیلی انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • پاسخ به سوالات متداول در زمینه ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط عمومی آن

انگستان کشوری پادشاهی است که به همراه ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی جز بریتانیا محسوب می شوند. انگلیسی زبانی است که برای مردمان این کشور به رسمیت شناخته شده است. پوند واحد پول انگلستان می باشد. پایتخت انگلستان شهر لندن است. قدرت اقتصادی این کشور در اروپا و جهان در کنار ارزش و قدرت بالای پاسپورت انگستان، آن را به عنوان کشوری محبوب در بین مهاجرین تبدیل نموده است.

روش های مختلفی برای مهاجرت به انگلستان وجود دارد. تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی از روش های کلی مهاجرت هستند. ویزای تحصیلی انگلستان به دو صورت تعریف می شود. تحصیل در مدارس تحت عنوان ویزای Tier 4 Child که برای افراد زیر 18 سال می باشد و ویزای Tier 4 General برای افراد بالای 18 سال است. در ادامه به جزییات ویزای تحصیلی انگلستان در مقاطع مختلف می پردازیم.

ویزای تحصیلی انگلستان در مدارس

سیستم آموزش و پرورش انگلستان به دلیل کیفیت و استانداردهای بالای خود در سراسر جهان مشهور است. به طور کلی، سیستم آموزش عالی انگلیس دارای پنج مرحله آموزش است؛ پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه، تحصیلات تکمیلی (FE) و آموزش عالی (HE). انگلیسی ها از سن سه سالگی وارد سیستم آموزشی می شوند و تا 16 سالگی نیز موظف (آموزش اجباری) به شرکت در مدرسه هستند. در انگلستان همه افراد بالای 5 سال و زیر 16 سال موظفند در مدرسه شرکت کنند. این دوره زمانی شامل دو بخش از سیستم آموزش در انگلیس است؛ دبستان و متوسطه.

در مرحله اول دانش آموزان در دبستان 5 تا 7 ساله هستند. اصولاً در مرحله اول، دانش آموزان با برخی از ابتدایی ترین دانش ها در مورد موضوعاتی مانند زبان انگلیسی، ریاضیات، تاریخ، تربیت بدنی، جغرافیا، تاریخ و موسیقی آشنا می شوند. با هدف سنجش میزان پیشرفت آنها به زبان های انگلیسی، ریاضیات و علوم آزمونی برگزار می شود.

بین 7 تا 11 سال دانش آموزان در مرحله اصلی آموزش اجباری خواهند بود. اکنون هدف برنامه درسی این است که آنها را جهت کسب دانش کمی بیشتر در مورد موضوعات اصلی سوق دهد. در پایان این مرحله، آنها در موضوعات زیر تست خواهند شد.

 • خواندن انگلیسی
 • گرامر انگلیسی، نگارش و هجی انگلیسی
 • ریاضیات
 • علوم

در زبان انگلیسی و ریاضیات، آزمایش از طریق تست های ارزیابی ملی انجام می شود، در حالی که معلم سطح پیشرفت هر دانش آموز را به طور مستقل ارزیابی می کند.

دانش آموزان 11 تا 14 ساله در مرحله سوم آموزش اجباری هستند. تا حدودی، این دوره از تحصیلات آنها بسیار مهم است زیرا تنها چند سال بعد آنها برای شرکت در آزمون GCSE شرکت می کنند. برنامه درسی در این مرحله از آموزش شامل موضوعات جدیدی خواهد بود که دانش آموزان قرار است قبل از ورود به مراحل بعدی آموزش، دانش بنیادی کسب کنند. موضوعات آموخته شده در مرحله 3 عبارتند از انگلیسی، ریاضیات، علوم، تاریخ، جغرافیا، هنر و طراحی، موسیقی، تربیت بدنی، زبان های خارجی، طراحی و فناوری و رایانه. در پایان مرحله 3، دانش آموزان می توانند GCSE را پشت سر بگذارند.

مرحله آخر آموزش اجباری، از 14 تا 16 سالگی به طول می انجامد. این معمول ترین دوره زمانی است که دانش آموزان می توانند آزمون های ارزیابی ملی را انجام دهند که منجر به گرفتن مدرک GCSE یا سایر مدارک تحصیلی ملی شود. برنامه درسی در این مرحله شامل موضوعات “اصلی” و “پایه” است.

Image result for ‫ویزای تحصیلی انگلستان‬‎

طبق تعریف، آموزش عالی انگلیس سطح آموزشی است که از دوره متوسطه از سلسله مراتب سیستم آموزشی در انگلیس پیروی می کند. وقتی دبیرستان به پایان رسید، بریتانیایی ها باید در یک امتحان استاندارد بنشینند، که واجد شرایط بودن یا عدم ادامه تحصیل در سطح بالاتر از تحصیلات آنها بررسی می شود. در سیستم آموزش انگلیس برخلاف آموزش عالی ایالات متحده، بین کالج و دانشگاه تفاوت وجود دارد. در حالی که در ایالات متحده هیچ فرقی بین کالج و دانشگاه نیست.

در انگلستان، یک کالج یک موسسه تحصیلات تکمیلی است که دانشجویان خود را برای کسب مدرک آماده می کند، در حالی که یک دانشگاه دارای مجوز عالی است، بنابراین در پایان آن یک مدرک دریافت می کنند. معمولا در انتهای تحصیل دانش آموزان بسته به هدف تحصیل خود دیپلم A Level کسب می نمایند و در واقع با این مدرک می توانند برای رشته های گروه پزشکی اقدام نمایند. سایر دانش آموزان برای ویزای تحصیلی انگلستان برای دیگر رشته ها می توانند دیپلم خود را با دوره Foundation تمام کنند. هزینه تحصیل در مدارس انگلستان بسته به خدمات و کیفیت مدرسه برای دانش آموزان بین المللی از سالی 27 هزار پوند آغاز می شود و با 40 تا 50 هزار پوند می توان مدارس با کیفیت خدمات و آموزش را دریافت نمود.

ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع کارشناسی

ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع کارشناسی عموما 3 تا 4 سال بسته به رشته تحصیلی طول می کشد. دو تمایز اصلی در مقطع لیسانس هنر (BA) و لیسانس علوم پایه (BSc) است. معمولاً لیسانس هنر در رشته های موضوعی که به هنر، علوم انسانی و برخی رشته ها مثل علوم اجتماعی می پردازند، اعطا می شود.

در حالی که معمولاً لیسانس علوم برای هر مدرک مرتبط با علوم تعلق می گیرد. علاوه بر این، درجه خاصی برای برخی دوره ها مانند پزشکی (MBBS)، قانون (LLB) و مهندسی (BEng) وجود دارد. شرایط ورود بسته به دوره و دانشگاه مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. برای متقاضیان دریافت مدرک کارشناسی در انگلستان، متقاضیان موظفند دبیرستان را با موفقیت پشت سر بگذارند. دیپلم شما باید مورد تایید این کشور باشد. مدرک زبان لازم برای ورود به این مقطع عموما آیلتس 6 است. اگر برای ویزای تحصیلی انگلستان و در مقطع کارشناسی نمره زبان شما 5.5 باشید این امکان را دارید تا در دوره Pre-sessional Pourse کمبود خود را جبران نموده و سپس دوره اصلی تحصیلی خود را آغاز نمایید. هزینه تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی در هر سال بسته به رشته و دانشگاه حدود 10 تا 15 هزار پوند خواهد بود.

ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد

 با ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد عموما یک سال باید تحصیل نمایید که در مقایسه با سایر کشورها از نظر زمانی یک سال جلوتر خواهید بود و از نظر هزینه با اینکه شهریه ها در انگلیس به پوند می باشد اما در مجموع برابر و گاهی کمتر از سایر کشورها خواهد بود. برای ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس 6.5 می باشد. اگر شما مدرک کاردانی دارید و یا نمره زبان شما برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد کمتر از 6.5 است می توانید یک دوره آماده سازی یا همان Pre-master را پشت سر بگذارید. این دوره در واقع یک شرایط ایده آل برای تکمیل نمودن دانش لازم جهت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد و ارتقاء سطح زبان فرد می باشد. لازم است بدانید برای این دوره شما باید آیلتس 6 ارائه نمایید. هزینه تحصیل با ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد بسته به رشته و رنک دانشگاه بین 11 تا 15 هزار پوند متغیر می باشد.

ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع دکتری

برای ویزای تحصیلی انگلستان در مقطع دکتری، رزومه علمی شما حائز اهمیت می باشد. شما باید مدارک تحصیلی کارشناسی و ارشد خود را ارائه نمایید و مدرک زبان آیلتس 7 به بالا بسته بهتح رشته نیاز دارید تا بتوانید یک استاد راهنما یا سوپر وایزر از دانشگاهی بیابید. دوره دکترا در انگلیس می تواند پژوهش محور یا آموزش محور باشد و عموما این دوره 3 ساله می باشد. اگر نمره زبان شما پایین تر از 7 است و یا نیاز به دوره آماده سازی دارید می توانید یک سال در Pre-PhD تحصیل نمایید و سپس دوره اصلی دکتری را آغاز نمایید. عموما در مقطع دکترا کار دانشجویی همرا با تحصیل می باشد و دانشجوی دکترا می تواند حقوق دریافت نماید. اما به طور کلی دانشجو می تواند به صورت پاره وقت به مدت 30 ساعت در هفته کار کند.

ویزای تحصیلی انگلستان و بورسیه تحصیلی

علاوه بر بورسیه های ذکر شده، برخی دانشگاه ها و یا نهاد های خاص برای کمک به دانشجویان با استعداد بین المللی که توان پرداخت هزینه های تحصیل در انگلستان و یا توان تامین هزینه های زندگی خود را ندارند، بر اساس شرایط خاص بورسیه تحصیلی اهدا می کند. افرادی که می توانند واجد شرایط دریافت بورسیه باشند باید شرایط زیر را داشته باشند.

 • بورسیه تحصیلی Cheveningبر اساس این طرح که از سال 1983 ایجاد شده است، بر اساس استعداد دانشجویان دو طرح بورسیه تحصیلی و جوایز در نظر گرفته شده است. برای اخذ بورسیه و ویزای تحصیلی انگلستان بر اساس این طرح، متقاضی باید حداقل در مقطع لیسانس پذیرش داشته باشد. همچنین باید دو سال تجربه کاری داشته باشد و استعداد وی برای کشور انگلستان سودمند باشد.
 • بورس تحصیلی برای کشور های مشترک المنافعاین بورسیه برای دانشجویان بین المللی و مستعمرات پیشین کشور انگلستان و کشورهایی که منافع مشترک با انگلستان دارند ارائه می شود و طبق این بورس افراد می توانند هزینه تحصیل، زندگی و ضروریات خود را دریافت نمایند و برای رشته های مهندسی، انسانی و علمی کاربردی لحاظ می شود. این بورسیه برای مقاطع زیر می باشد.
  • تحصیل در دوره های کوتاه یک ساله یا معادل آن
  • مقطع دکتری با طول دوره 4- 3 ساله

ویزای تحصیلی انگلستان از طریق اخذ بورسیه تحصیلی نیز امکان پذیر می باشد. برای آنکه بتوانید بورسیه دریافت کنید، در واقع نیازمند داشتن یک رزومه علمی قوی از جمله معدل بالا، مقالات ISI و نمره زبان عالی می باشد. بورسیه تحصیلی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی به دو دسته تقسیم می شود.

 • سابقه ویزای تحصیلی انگلستان پیش از این دوره نداشته باشند.
 • معدل و یا GPA مینیمم 3.7 کسب نموده باشند.
 • در سه سال اخیر در انگلستان تحصیلات کارشناسی ارشد را سپری نموده باشند.

در زیر لیست دانشگاه های انگلستان که بورسیه های خاص برای دانشجویان بین المللی خود ارائه می کنند، آورده شده است.

 • بورسیه تحصیلی از گیتز کمبریج
 • بورسیه تحصیلی از رودز
 • بورسیه تحصیلی از دانشگاه بین المللی ادینبورگ
 • کمک هزینه برای تحصیل از شورای بریتانیا
 • بورسیه تحصیلی از دنیس هلند
 • بورسیه تحصیلی از دانشگاه بریتسول

اگر تمایل دارید شرایط شما جهت اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان و یا سایر کشورها بررسی گردد می توانید در لینک زیر رزومه خود را تکمیل نمایید تا بصورت رایگان بررسی گردد و در صورتی که واجد شرایط باشید با شما تماس گرفته خواهد شد.

ویزای تحصیلی انگلستان و هزینه های زندگی در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و هزینه های زندگی دانشجویی سوال متداولی در بین متقاضیان ویزای تحصیلی انگلستان محسوب می شود. هزینه زندگی در شهرهای گوناگون انگلستان قطعا متفاوت خواهد بود به طور مثال میانگین هزینه یک خانواده 2 نفره برای مواد خوراکی در شهر لندن 265 پوند و برای شعر ناتینگهام 235 پوند در یک ماه می باشد.

در جدول زیر قیمت برخی از اقلام مهم ذکر شده است که می تواند اطلاعات مفیدی برای برآورد هزینه های زندگی در انگلستان در اختیار شما قرار دهد.

میانگین (پوند)موارد مصرفی
1.09نان 0.5 گرم
0.94آب 1.5 لیتر
0.92شیر 1 لیتر
2.12تخم مرغ 12 عدد
6.31پنیر محلی 1 کیلو
8.64 گوشت گاو 1 کیلو
6.85سینه مرغ بدون استخوان 1 کیلو
2.30گوجه فرنگی 1 کیلو
1.21سیب زمینی 1 کیلو
1.20پیاز 1 کیلو
1.63برنج 1 کیلو
2.01سیب 1 کیلو
2.03 پرتقال 1 کیلو
1.07 موز 1 کیلو
10 وعده غذایی برای یک نفر در یک رستوران
650 پونداجاره منزل یک خوابه در شهر
550 پونداجاره منزل یک خوابه خارج از شهر
40 پوندهزینه آب، برق، گاز هفتگی

هزینه اجاره منزل نیز بسته به مکان زندگی متغیر است. به طور میانگین برای اجاره یک آپارتمان در مرکز لندن ماهانه حدود 1،650 پوند هزینه خواهید داشت. در حالی که برای اجاره یک واحد مشابه در حومه لندن ماهانه 1،170 پوند هزینه دارید. هزینه انرژی هم بستگی به متراژ دارد و برای یک خانه 45 متری می توان 120 پوند در ماه در نظر گرفت.

Image result for ‫ویزای تحصیلی انگلستان‬‎

ویزای تحصیلی انگلستان و کار دانشجویی

عموما دانشجویان در حین تحصیل اجازه دارند به صورت پاره وقت کار کنند. برای کار حین تحصیل با داشتن ویزای تحصیلی انگلستان باید با موافقت دانشگاه و مجوز به صورت پاره وقت حداکثر تا 20 ساعت کار کنید. سن کار بالای 16 سال است. باید بدانید که کار دانشجویی نمی تواند تمام هزینه های زندگی و یا تحصیلی در انگلستان را پوشش دهد و تنها بخشی از هزینه های خود را با کار کردن می توانید جبران کنند و از این طریق با بازار کار در انگلستان آشنا شوید و برای کار بعد از تحصیل خود برنامه ریزی داشته باشید.

ویزای تحصیلی انگلستان و بررسی ویزای همراه

شرایط همراه در ویزای تحصیلی انگلستان برای افراد زیر 18 سال تنها به صورت توریستی امکان پذیر است. در واقع تحصیل فرزندان نمی تواند موجب اخذ اقامت برای والدین شود. انگلستان ویزای گاردین برای دانش آموزان ندارد و دانش آموزانی که قصد اخد ویزای تحصیلی انگلستان دارند می توانند در مدرسه شبانه روزی تحصیل کنند تا مدرسه قیم آنها باشد و یا در صورتی که مدرسه دولتی تحصیل کنند می توانند با یک خانواده انگلیسی زندگی کنند. برای افراد بالای 18 سال که شرایط ویزای تحصیلی انگلستان را دارند امکان همراهی خانواده یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال فراهم است. به شرط آنکه دوره آموزش آنها بیش از 1 سال باشد و هزینه لازم برای تامین هزینه های زندگی اعضای همراه را داشته باشد. جهت اخذ ویزای همراه انگلستان برای ویزای تحصیلی لازم است مدارک هویتی مثل شناسنامه، پاسپورت، سند ازدواج و نامه اثبات تمکن مالی و گواهی عدم سوء پیشینه را ارائه نمایید.

Image result for ‫ویزای تحصیلی انگلستان‬‎

ویزای تحصیلی انگلستان و معرفی دانشگاه های برتر انگلستان

برای ویزای تحصیلی انگلستان لازم است با دانشگاه های معروف آن آشنا شوید گرچه با توجه به نظام آموزشی ارزشمند این کشور عموما با دانشگاه های مطرح انگلیس پیش از این آشنا بوده اید. در ادامه به معرفی 10 دانشگاه برتر انگلستان خواهیم پرداخت.

 • University of Oxford
 • University of Cambridge
 • Imperial College London
 • UCL
 • University of Edinburgh
 • University of Manchester
 • King’s College London
 • London School of Economics and Political Science
 • University of Bristol
 • University of Warwick
Related image

ویزای تحصیلی انگلستان و مدارک مورد نیاز

جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان لازم است مدارک و چیدمان را درست ارائه نمایید. در ادامه مدارک لازم برای ویزای تحصیلی انگلستان در دو سطح زیر 18 سال و بالای 18 سال را بیان می نماییم.

 • فرم مخصوص برای درخواست ویزای تحصیلی انگلستان
 • گذرنامه معتبر
 • عکس پاسپورتی
 • نامه پذیرش از دانشگاه
 • اعلام محل سکونت
 • برای بالای 18 سال ارائه مدرک زبان مطابق با دوره تحصیلی الزامی است.
 • پرداخت هزینه بررسی ویزای تحصیلی معادل 335 پوند
 • اثر انگشت

بر اساس آخرین تغییرات در رابطه با مصاحبه سفارت انگلستان در سال 2020، دانش آموزان زیر 18 سال نیز موظف به انجام مصاحبه می باشند. بنابراین با وجود اینکه نیازی به ارائه مدرک زبان ندارند اما باید بتوانند در حد ابتدایی به زبان انگلیسی صحبت کنند. والدین نیز باید در مصاحبه شرکت کنند بنابراین اگر زبان انگلیسی نمی دانند باید یک مترجم به همراه داشته باشند.

Image result for ‫ویزای تحصیلی انگلستان‬‎

ویزای تحصیلی انگلستان و موقعیت کار پس از تحصیل

 یکی از موارد مهمی که هر متقاضی تحصیل در انگلیس جویای آن است، شرایط کار بعد از تحصیل در انگلستان و وضعیت بازار کار این کشور می باشد. برای کار در انگلیس شما باید بتوانید قبل از اتمام دوره خود کار مورد نظر را بیابید در غیر این صورت درخواست تمدید خود را به Home Office ارائه نمایید تا در صورت تایید برای 12 ماه اجازه ماندن به شما داده شود. در صورتی که دوره تحصیلی خود را به اتمام رسانده باشید و کارفرمایی بیابید می توانید اقامت خود را تمدید کنید و یا اگر خواهان کارآفرینی هستید بدون سرمایه گذار این اجازه به شما داده می شود. در ادامه به بررسی نرخ بیکاری در کشور انگلیس خواهیم پرداخت. بر اساس نمودار زیر نرخ بیکاری زیر 4 درصد نشان دهنده ثبات اقتصادی در این کشور می باشد.

ویزای تحصیلی انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

بسیاری از دانشجویان بین المللی در انگلستان تمایل دارند که پس از پایان تحصیلات خود، اقامت دائم و در نهایت تابعیت انگلستان را به دست آورند. روش های مختلفی برای اخذ اقامت و تابعیت انگلیس وجود دارد. تحصیل در انگلیس یکی از این روش ها است. شما با ویزای تحصیلی انگلستان دسترسی به بازار کار انگلیس پیدا می نمایید و در صورتی که بتوانید کاری مناسب با حداقل حقوق پایه بیابید می توانید ویزای تحصیلی خود را به کاری تبدیل کنید و اگر 5 سال کار کنید و مالیات بپردازید اقامت دائم اخذ می نمایید و با سپری شدن 10 سال از اقامت خود می توانید درخواست پاسپورت انگلستان را داشته باشید. البته شما از راه های دیگر همچون سرمایه گذاری و ازدواج نیز می توانید اقامت تحصیلی خود را تغییر دهید و پس از گذشت مدت زمان لازم اقامت دائم انگلستان را به دست آورید. در واقع باید گفت تبدیل ویزای تحصیلی انگلستان به اقامت دائم، نیازمند طی زمان ذکر شده است و اخذ پاسپورت انگلستان طولانی است.

ویزای تحصیلی انگلستان و سخن پایانی

ویزای تحصیلی انگلستان، چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی از انگلیس و تمامی جنبه های مهم آن در این مقاله علمی به تفضیل بررسی گردید. انگلیس کشور قدرتمند در اروپا با اقتصادی قوی و نظام آموزش ارزشمند برای بسیاری از مردم جهت مهاجرت جذاب می باشد. در خصوص ویزای تحصیلی انگلستان سوالات زیادی ذهن مخاطبان را اشغال نموده است.

این مقاله که به همت تیم مشاورین شرکت مهاجرتی راسا توریست تهیه و تنظیم گردید، اطلاعات کاملی در خصوص مدارس و نظام آموزشی انگلیس، ویزای تحصیلی انگلستان در مقاطع تحصیلات تکمیلی، شرایط ویزای همراه، کار بعد از تحصیل و چگونگی اخذ اقامت و پاسپورت ارائه می دهد. اگر خواهان ویزای تحصیلی انگلستان برای فرزندان خود در دبیرستان های سطح بالای این کشور هستید و یا می خواهید ادامه تحصیل خود را در یک کشور انگلیسی زبان در اروپا سپری کنید،

همین حالا با شرکت مهاجرتی راسا توریست تماس حاصل فرمایید. مشاورین مجموعه شرایط شما را به صورت تخصصی به رایگان بررسی می کنند و راهنمایی لازم را دریافت خواهید نمود. در صورت داشن ایده و یا سوال می توانید در بخش دیدگاه مقاله ثبت نمایید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست